• wielkość czcionki:
  • zmień kontrast:

08.02.2024

Wójt odwiedził pary małżeńskie obchodzące Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

W dniu 6 lutego 2024 r. Wójt Gminy Cewice Jerzy Bańka osobiście odwiedził w miejscu zamieszkania Państwa Irenę i Jacka Hinca z Unieszyna oraz Państwa Halinę i Roberta Cybula z miejscowości Pieski, którzy w 2023 roku obchodzili Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, a z różnych względów nie mogli uczestniczyć w uroczystości  Jubileuszu Złotych Godów, zorganizowanej dla Jubilatów z terenu gminy Cewice w grudniu 2023 r. Dostojnym Jubilatom wójt wręczył medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadane im przez Prezydenta RP, dyplomy uznania, kwiaty oraz upominki.

Podczas odwiedzin u Państwa Hinc obecni byli Michał Grybisz Radny Gminy Cewice oraz Grażyna Grybisz sołtys sołectwa Unieszyno, którzy dla Jubilatów przygotowali kosz podarunkowy, zaś Państwa Cybula odwiedził także Herbert Rosin Radny Gminy Cewice, który złożył życzenia zdrowia i pomyślności oraz wręczył bukiet kwiatów.

Wójt Gminy Cewice wraz z radnymi i sołtysem złożyli Jubilatom gratulacje, najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia, a także długich i spokojnych lat życia.

Wspólne spotkanie było okazją nie tylko do wręczenia medali za 50 lat wspólnego życia, ale także do porozmawiania i powspominania dawnych czasów.

Fotorelacje