• wielkość czcionki:
  • zmień kontrast:

17.11.2022

Bal Seniora w Cewicach

W sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Cewicach 14 listopada 2022 roku, czyli w dniu, w którym obchodzimy Ogólnopolski Dzień Seniora, Klub Seniora z Cewic zorganizował bal dla najstarszych mieszkańców gminy. Uroczystość rozpoczęła się od złożenia życzeń i podziękowań dla Klubu Seniora, dzięki któremu Seniorzy z naszej gminy mają możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. Podczas balu wystąpił Chór Gminy Cewice pod przewodnictwem Huberta Szczypiorskiego, a następnie DJ Amigol poprowadził dalszą część wydarzenia. Jedną z atrakcji przygotowanych dla przybyłych gości była fotobudka, gdzie Seniorzy mogli wykonać pamiątkowe zdjęcia.

W uroczystości wziął udział Wójt Gminy Cewice Jerzy Bańka, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Cewicach Ewa Maszota, przedstawiciele Rady Gminy Cewice ds. Kultury i Oświaty: Anna Kubica i Katarzyna Drywa, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Cewicach Karol Płotka, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Cewicach Wioletta Wilkosz i  Beata Czaja z Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Maszewie Lęborskim oraz przyjaciele  i wolontariusze Klubu Seniora.

Organizatorzy wydarzenia składają serdeczne podziękowania wszystkim obecnym Seniorom oraz wszystkim zaangażowanym osobom za pomoc w organizacji balu: Pani Natalii Myszk za przepiękną dekorację, Panu Krzysztofowi Dj Amigol Wodzirej za wspaniałą atmosferę taneczną oraz poprowadzenie imprezy, Panu Sławkowi za uwiecznienie tych cudownych chwil. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Cewicach oraz wolontariuszy Klubu Seniora i Rodziny w Cewicach za przemiłą obsługę. Mamy nadzieję, że Bal Seniora wpisze się na stałe do harmonogramu organizowanych imprez na terenie naszej gminy.

Klub Seniora i Rodziny w Cewicach
zdj. Sławomir Łukaszuk

 

 

Fotorelacje