• wielkość czcionki:
  • zmień kontrast:

Zagroda pod strzechą

Gospodarstwo Agroturystyczne Zagroda pod Strzechą

Gospodarstwo Agroturystyczne Zagroda pod Strzechą mieści się w malowniczej wsi Krępkowice, w gminie Cewice. Aura polskiej wsi, trel ptaków i wszechobecna zieleń są obietnicą wspaniałego wypoczynku. Okolica zachęca do aktywnego spędzania czasu. Rowerem można w łatwy sposób dostać się do okolicznych jezior, a lasy obfitują w grzyby i owoce runa leśnego oraz wiele innych atrakcji czekających na Państwa w okolicy.

Zarówno u nas, jak i u okolicznych gospodarzy, można wziąć udział w wielu aktywnościach i warsztatach prowadzonych z pasją. Często organizowane są u nas wspólne turnieje siatkówki, u sąsiadów warsztaty jogi. Również w sąsiedztwie znajduje się stadnina koni.

Do dyspozycji naszych Gości mamy dwa pokoje 1-osobowe i jeden pokój 2-osobowy. Przygotowane przez Państwa lub przez nas posiłki można skosztować na słonecznym tarasie lub pod wiatą w której znajduje się grill. Wieczorem można ogrzać się przy płomieniach ogniska. W okresie wakacyjnym w letnim słońcu w naszym ekologicznym sadzie dojrzewają słodkie borówki, maliny, czereśnie i inne zdrowe i pyszne owoce a w ogrodzie warzywa.

Ruch to zdrowie, dlatego dla naszych Gości przygotowaliśmy rowery, kije trekkingowe, siłownię, oraz trampolinę – nie tylko dla najmłodszych.
Dla ceniących sobie ciszę polecamy relaks na hamakach w cieniu drzew. Na terenie gospodarstwa jest boisko do siatkówki, siłownia oraz trampolina. Każdy znajdzie miejsce dla siebie!

Gospodarstwo Agroturystyczne Zagroda pod Strzechą

Krępkowice 8
84-315 Maszewo Lęborskie
tel. 602 365 977
e-mail: zagrodapodstrzecha@onet.pl

https://zagrodapodstrzecha.wixsite.com/home

Fotorelacje