• wielkość czcionki:
  • zmień kontrast:

01.12.2021

Ważna informacja dot. programu Granty PPGR

W związku ze zmianą przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa wymagań dotyczących weryfikacji oświadczeń złożonych w ramach naboru dla konkursu „Granty PPGR — Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym” Gmina Cewice została zobowiązana do ponownej weryfikacji złożonych oświadczeń m.in. pod kątem dokumentów potwierdzających zatrudnienie w Państwowym Przedsiębiorstwie Gospodarki Rolnej oraz nauki w szkole wskazanej w oświadczeniu.

Według nowych informacji otrzymanych od Centrum Projektów Polska Cyfrowa kopie dokumentów potwierdzające fakt zatrudnienia w PPGR (np. świadectwa pracy, umowy o pracę, zaświadczenia z KOWR, zaświadczenia z ZUS lub inny dokument wydany przez instytucję organu publicznego poświadczającego zatrudnienie w PPGR) powinny być potwierdzone za zgodność z oryinałem przez osoby upoważnione w Urzędzie Gminy w Cewicach.

W związku z powyższym osoby, które załączyły do oświadczeń złożonych w ramach naboru dla konkursu „Granty PPGR — Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym” kopie dokumentów, proszone są o dostarczenie oryginałów dokumentów, z których zostaną sporządzone kopie potwierdzone za zgodność z oryginałem przez Wójta Gminy Cewice.
Z powyższego obowiązku są zwolnione osoby, które załączyły oryginały dokumentów lub kopie potwierdzone za zgodność z oryginałem przez inny uprawniony podmiot.
Ponadto osoby, które złożyły oświadczenia dla ucznia szkoły, dla której Gmina Cewice nie jest organem prowadzącym (dot. to uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Popowie, Zespołu Szkolno — Przedszkolnego w Bukowinie oraz wszystkich szkół spoza terenu gminy Cewice), proszone są o dostarczenie zaświadczenia ze szkoły, potwierdzającego fakt nauki ucznia w dane i szkole.

Oryginały dokumentów oraz zaświadczenia ze szkoły należy dostarczyć do Urzędu Gminy w Cewicach do pokoju nr 17 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 13 grudnia 2021 r.

Niedostarczenie dokumentów i zaświadczeń będzie skutkowało odrzuceniem wniosku z powodu niespełnienia wymogów formalnych.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 59 861-34-83

W związku ze zmianą przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa wymagań dotyczących weryfikacji oświadczeń złożonych w ramach naboru dla konkursu „Granty PPGR — Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym" Gmina Cewice została zobowiązana do ponownej weryfikacji złożonych oświadczeń m.in. pod kątem dokumentów potwierdzających zatrudnienie w Państwowym Przedsiębiorstwie Gospodarki Rolnej oraz nauki w szkole wskazanej w oświadczeniu. Według nowych informacji otrzymanych od Centrum Projektów Polska Cyfrowa kopie dokumentów potwierdzające fakt zatrudnienia w PPGR (np. świadectwa pracy, umowy o pracę, zaświadczenia z KOWR, zaświadczenia z ZUS lub inny dokument wydany przez instytucję organu publicznego poświadczającego zatrudnienie w PPGR) powinny być potwierdzone za zgodność z oryinałem przez osoby upoważnione w Urzędzie Gminy w Cewicach. W związku z powyższym osoby, które załączyły do oświadczeń złożonych w ramach naboru dla konkursu „Granty PPGR — Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym" kopie dokumentów, proszone są o dostarczenie oryginałów dokumentów, z których zostaną sporządzone kopie potwierdzone za zgodność z oryginałem przez Wójta Gminy Cewice. Z powyższego obowiązku są zwolnione osoby, które załączyły oryginały dokumentów lub kopie potwierdzone za zgodność z oryginałem przez inny uprawniony podmiot. Ponadto osoby, które złożyły oświadczenia dla ucznia szkoły, dla której Gmina Cewice nie jest organem prowadzącym (dot. to uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Popowie, Zespołu Szkolno — Przedszkolnego w Bukowinie oraz wszystkich szkół spoza terenu gminy Cewice), proszone są o dostarczenie zaświadczenia ze szkoły, potwierdzającego fakt nauki ucznia w dane i szkole. Oryginały dokumentów oraz zaświadczenia ze szkoły należy dostarczyć do Urzędu Gminy w Cewicach do pokoju nr 17 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 13 grudnia 2021 r. Niedostarczenie dokumentów i zaświadczeń będzie skutkowało odrzuceniem wniosku z powodu niespełnienia wymogów formalnych. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 59 861-34-83

 

 

Załączniki:

Kalendarz wydarzeń
Ładowanie Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

18
stycznia

Brak wydarzeń

« styczeń 2022 » loading...
P W Ś C P S N
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Fotorelacje